В Італії Apple оштрафували на €10 млн за "оманливі" твердження у рекламі

Понеділок, 30 листопада 2020, 18:14

Італійський регулятор оштрафував компанію Apple на 10 млн євро за "оманливу" інформацію для споживачів про характеристики iPhone.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Politico.

Рішення регулятора стосується реклами, у якій стверджувалося, що певні моделі iPhone стійкі до впливу води "до 30 хвилин", навіть якщо знаходяться на глибині кілька метрів.

Читайте також
У Британії пограбували вантажівку з продукцією Apple на 5,5 млн євро

Регулятор вважає рекламу оманливою через те, що при цьому не вказано, що це правда лише за дотримання специфічних умов - у чистій воді в лабораторії, тоді як у реальному житті ситуації можуть бути інакші.

Окрім того, регулятор вважає, що Apple недостатньо чітко вказала інформацію про обсяг гарантії -  до неї не входять пошкодження внаслідок впливу рідин і технічна допомога у разі такого пошкодження телефона не передбачається.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.