У Чехії посадили на 15 років 45-річного чоловіка, який воював за "ДНР"

Понеділок, 21 грудня 2020, 15:05

Регіональний суд чеського міста Усті-над-Лабем засудив до 15 років позбавлення волі 45-річного чоловіка, який з 2014 року воював за так звану "ДНР".

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на видання Novinky.

Про вирок, який вже набув чинності, в понеділок повідомив прессекретар Національного центру по боротьбі з організованою злочинністю Ярослав Ібехей. За його словами, чоловік брав участь в збройному конфлікті на сході України з травня 2014 року.

"Чоловік воював на боці сепаратистів так званої "Донецької народної республіки" в боротьбі проти законної влади України. За свою активну роботу він навіть був нагороджений так званою "Донецькою народною республікою" за хоробрість", - сказав Ібехей.

Чоловік був спочатку командиром бойової машини, а потім командиром збройної групи роти танкового полку в званні підполковника.

Суд вів справу проти цього чоловіка заочно. Поліція вважає, що він досі проживає на сході України.

"Ця людина була засуджена до 15 років тюремного ув'язнення за злочин тероризму", - сказав Ібехей.

Нагадаємо, празький Верховний суд змінив вирок для громадянина Чехії Павла Кафку за участь у збройному конфлікті на території України з умовного на реальний термін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.