Австрія надасть 5 мільйонів тестів на коронавірус для школярів

Субота, 9 січня 2021, 15:41

Австрійські школи отримають 5 мільйонів наборів для тестування на коронавірус з 18 січня, заявив уряд у суботу в рамках зусиль, спрямованих на стримування поширення вірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Міністр освіти Австрії Хайнц Фассманн оголосив про проведення добровільних тестів, які учні та вчителі зможуть робити принаймні раз на тиждень.

"Тестування є правильною відповіддю для подолання важких місяців до повного охоплення вакциною", - сказав Фассманн.

Австрія наказала більшості своїх шкіл перейти на дистанційне навчання для учнів з 7 по 15 січня. Неясно, коли школи знову відкриються, сказав Фасманн, висловивши сподівання, що це станеться якомога швидше.

Батькам молодших дітей буде запропоновано тестувати своїх дітей вдома, тоді як старші учні зможуть перевірити себе в школі.

"Будуть батьки, які відмовляться. Але загалом це можливість не тільки відкрити школи, але і тримати їх відкритими" – сказав міністр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.