У США вперше від коронавірусу помер конгресмен

Понеділок, 8 лютого 2021, 18:43

У США після інфікування COVID-19 помер республіканський конгресмен Рон Райт - він став першим чинним членом Конгресу, який помер від хвороби, викликаної коронавірусом. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на NBC News.

"Конгресмен Рон Райт мирно помер у віці 67 років. Протягом попередніх двох тижнів Рон і (його дружина) Сьюзан перебували в лікарні Бейлор в Далласі після зараження COVID-19", - йдеться в заяві його офісу в понеділок.

Райт, який був переобраний від Техасу на другий термін в листопаді, став першим чинним членом Конгресу, який помер від хвороби, викликаної коронавірусом. 

Його смерть настала менш ніж через два тижні після того, як він отримав позитивний результат тесту 21 січня. У той час він заявляв, що відчуває незначні симптоми, але в цілому почувається добре і продовжить свою роботу з дому. 

У вересні минулого року Райт був госпіталізований через ускладнення після лікування раку.

Райт був членом комітету Палати представників з іноземних справ і комітету Палати представників з питань освіти і праці. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?