Макрон просить французів потерпіти комендантську годину "ще 4-6 тижнів"

Понеділок, 1 березня 2021, 14:12

Президент Франції Еммануель Макрон просить потерпіти комендантську годину, запроваджену у рамках боротьби з коронавірусом, "ще 4-6 тижнів".

Про це пише "Європейська правда" з посиланням на Le Figaro/AFP.

На запитання про те, скільки ще триватиме комендантська година, Макрон сказав, що потрібно "протриматися ще 4-6 тижнів" - тобто, до початку-середини квітня. 

У Франції депутати закликали відкрити ресторани, зачинені чотири місяці

Це чи не перший раз, коли президент з часу запровадження комендантської години в середині січня назвав орієнтовний час її зняття.

Раніше керівник Агентства громадського здоров’я Жером Саломон сказав, що задоволений ефектом комендантської години, але не виключає і нового локдауну, якщо ситуація суттєво погіршиться. 

На його думку, саме комендантська година допомагає ефективно боротися з приватними вечірками вдома у друзів, які часто стають джерелом зараження.

За правилами комендантської години, з 16 січня французи зобов’язані з 18:00 перебувати у себе вдома, окрім дозволених винятків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.