Берлін вирішив суворо обмежити вихід з дому вночі

Четвер, 1 квітня 2021, 14:51

Столиця Німеччини Берлін вводить суворі обмеження на нічні зібрання з п'ятниці, 2 квітня.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Spiegel Online.

Сенат Берліна погодив нові суворіші обмеження на контакти у четвер, згідно з інформацією німецького агентство DPA.

Берлін вводить вимогу тестів для всіх працівників, які контактують з клієнтами

Відповідно до ухваленого рішення, з 21:00 до 5:00 людям дозволять перебувати на вулиці  тільки на самоті або максимум ще з однією людиною.

Протягом дня діятиме попереднє правило, згідно з яким зібрання на відкритому повітрі і вдома дозволені тільки за участю не більше п'яти осіб з двох домогосподарств. В обох випадках діти є виключенням.

Після Великодня, з вівторка 6 квітня, правила проведення закритих зустрічей знову будуть посилені. Протягом дня буде дозволено перебувати разом тільки членам однієї сім'ї і ще одній людині. Діти до 14 років не враховуються. В нічний час з 21:00 до 5:00 відвідини інших домогосподарств не допускаються.

Кількість підтверджених випадків коронавірусу в Німеччині у четвер зросла на 24 300 до 2,8 млн, що є найбільшим щоденним зростанням з 14 січня.

Зафіксована кількість померлих зросла на 201 до 76 543.

Нагадаємо, раніше Гамбург, друге найбільше місто Німеччини, ухвалив рішення про запровадження комендантської години з 2 квітня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.