Фінляндія готова організувати зустріч Байдена і Путіна - ЗМІ

Середа, 14 квітня 2021, 12:55

Фінляндія заявила Росії та США, що готова прийняти можливу зустріч між президентом РФ Владіміром Путіним та президентом США Джо Байденом.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Iltalehti.

Офіс президента Фінляндії заявив виданню, що "Фінляндія завжди надавала хороші дипломатичні послуги".

"Що стосується і цієї можливої зустрічі, готовність її організувати представлена обом сторонам", - прокоментувала канцелярія фінського президента.

Водночас там не уточнили, в якому місці міг би відбутися саміт. 

Президенти Байден і Путін провели телефонну розмову у вівторок, під час якої на перший план вийшла ідея проведення саміту. Байден запропонував Путіну зустріч у третій країні для розмови, зокрема, про Україну.

Також Байден закликав Путіна знизити напруженість на кордоні України.

Того ж дня відбулася телефонна розмова Путіна і президента Фінляндії, у якій Саулі Нііністе висловив свою стурбованість через ситуацію в Україні і заявив про необхідність переговорів і прийняття заходів щодо зниження напруги.

У липні 2018 року в Гельсінкі відбулась перша повноцінна двостороння зустріч президента РФ Владіміра Путіна і тогочасного президента США Дональда Трампа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.