Кулеба розповів, як Україна домовляється про визнання свідоцтв про вакцинацію з іншими країнами

Вівторок, 18 травня 2021, 09:46

Глава МЗС України Дмитро Кулеба розповів, що Україна веде переговори щодо визнання свідоцтв про вакцинацію з іншими країнами, передусім сусідами, аби спростити подорожі для українських громадян якомога раніше.

Про це Кулеба сказав у вівторок на брифінгу в Києві, повідомляє "Європейська правда".

Кулеба нагадав, що Україна та Угорщина укладуть договір про взаємне визнання свідоцтв про вакцинацію

"Вчора я обговорював це питання з Молдовою та Грузією. Будемо працювати над цими спрощеннями, а також з усіма іншими країнами, які будуть прагнути укласти таку угоду", - сказав Кулеба.

За його словами, мета полягає в тому, щоб укласти такі домовленості до встановлення на європейському рівні сертифіката вакцинації.

"Він все ще розробляється, а ми хочемо спростити рух для громадян якомога швидше", - сказав Кулеба, додавши, що насамперед переговори стосуються сусідніх країн.

Як повідомлялося, міністри закордонних справ України та Молдови під час зустрічі у Києві обговорили, серед іншого, підписання угоди про взаємне визнання сертифікатів про вакцинацію від коронавірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.