Кулеба зустрівся з главою МЗС Угорщини в Братиславі: результат переговорів

Четвер, 13 травня 2021, 11:27

Глава МЗС України Дмитро Кулеба під час візиту до Братислави провів зустріч з угорським колегою Петером  Сійярто, під час якої йшлося про питання освіти для угорської меншини, свідоцтва про вакцинацію та візит Сійярто на Донбас.

Про це Кулеба повідомив у своєму Twitter в четвер, пише "Європейська правда".

"На нашій зустрічі в Братиславі міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто і я домовилися продовжити діалог з питань освіти і меншин з належним дотриманням національного законодавства України", - розповів Кулеба.

Українсько-угорська комісія в Будапешті обговорить виконання закону про освіту

Він привітав той факт, що Сійярто прийняв запрошення відвідати Донбас після того, як Угорщина почне головувати у Комітеті міністрів Ради Європи у травні.

Кулеба додав, що Україна та Угорщина також укладуть договір про взаємне визнання свідоцтв про вакцинацію, щоб громадяни могли подорожувати безпечно.

Про поточний стан відносин між обома країнами читайте у статті: Конфлікт надовго: чи можливо зупинити протистояння України та Угорщини

Читайте також: Атака фейків: чому угорсько-українські перемовини не стали "зрадою"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?