Туреччина скоротила "локдаун вихідного дня" та частково відкриває школи

Вівторок, 1 червня 2021, 11:04

Туреччина продовжує вихід з жорсткого карантину, скоротивши комендантську годину і скасувавши "локдаун вихідного дня" у суботу. Також поступово почнуть відкривати школи.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Hurriyet Daily News.

Комендантська година у будні дні та в суботу діятиме з 22-00 до 05-00, тоді як до 1 червня тривала на годину довше - з 21-00.

"Локдаун вихідного дня", який раніше діяв цілодобово в суботу та неділю, збережеться лише у неділю. 

Ресторани і кафе можуть приймати клієнтів з 7-00 до 21-00, а доставка можлива до опівночі.

Туреччина поступово послаблює обмеження з 17 травня. До того у країні 17 днів діяв жорсткий локдаун - на час священного мусульманського місяця Рамадану. 

Міністр освіти повідомив, що з 1 червня школярі початкових класів два дні на тиждень почнуть вчитися у класах. Для середньої та старшої школи такий режим навчання почнеться з 7 червня. Водночас, у селах та районах з незначною щільністю населення учні початкової школи зможуть вчитися у класах 5 днів на тиждень. Навчальний рік у турецьких школярів закінчується 2 липня. 

Щеплення від коронавірусу на цей час отримали понад 16,8 осіб першою дозою, та понад 12,4 млн завершили вакцинацію. Президент Реджеп Таїп Ердоган заявив, що у червні темпи щеплень мають прискоритися завдяки новим поставкам вакцин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.