У Польщі від коронавірусу повністю вакцинувалися майже 18 млн осіб

Субота, 7 серпня 2021, 15:36

За даними польського уряду, станом на суботу, 7 серпня, у Польщі від коронавірусу повністю вакцинувалися понад 17,8 млн осіб - майже 47% населення.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Польське радіо".

Число всіх зроблених у Польщі щеплень проти COVID-19 складає майже 35 млн.

За попередню добу у Польщі підтвердили 181 новий випадок зараження коронавірусом, 4 інфіковані особи померли. Порівняно з минулим тижнем кількість інфікованих зросла майже на 20%.

За даними Міністерства охорони здоров’я, тільки 0,66% осіб, які повністю вакцинувалися, заразилися коронавірусом. 

Як повідомлялося,  уряд Польщі має намір переглянути послаблення обмежень щодо коронавірусу для тих, хто був вакцинований, і закликає тих, хто ще не отримав укол, зробити це.

Раніше Рада медичних експертів запропонувала уряду Польщі зобов’язати вакцинуватися від коронавірусу усіх медиків, деяких держслужбовців та працівників ресторанної сфери. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.