Словаччина поширила жорсткі обмеження на більше число регіонів країни

Понеділок, 25 жовтня 2021, 17:57

У понеділок Словаччина поширила жорсткі обмеження щодо коронавірусу на інші частини країни на тлі сплеску інфекцій.

Про це, як повідомляє "Європейська правда", пише AP.

Кількість повітів, які постраждали від заходів, подвоїлася лише за тиждень, з п’яти до десяти. Вони переважно розташовані на півночі Словаччини, на кордоні з Польщею та Чехією або поблизу неї.

Словаччина має 79 повітів.

Заходи включають закриття готелів, барів і ресторанів, людям дозволено купувати їжу лише у вікнах на винос. Фітнес, оздоровчі та водні центри також були закриті.

Максимальна кількість, якій дозволяється відвідувати масові зібрання, зменшується до 100 повністю вакцинованих осіб. Також обов’язковим є носіння масок як у приміщенні, так і на вулиці.

Словаччина з населенням майже 5,5 мільйонів осіб є однією з країн Європейського Союзу, які найбільше постраждали від пандемії. Країна зареєструвала близько 457 431 випадків і 12917 смертей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?