Рекордна кількість мігрантів намагалися потрапити до Британії через Ла-Манш

П'ятниця, 12 листопада 2021, 11:22

Близько 1000 людей в четвер перетнули Ла-Манш на човнах, щоб дістатися до Великої Британії, що є новим рекордом для мігрантів, які подолати протоку.

Про це пише ВВС, повідомляє "Європейська правда".

П'ять рятувальних човнів і чотири судна Прикордонних сил супроводжували групи до Дувра.

Речник Міністерства внутрішніх справ заявив, що кількість мігрантів у четвер була "неприйнятною". Попередній рекорд становив 853 людини 3 листопада.

"Британська громадськість не хоче бачити, як люди вмирають у Ла-Манші, в той час як безжальні злочинні угруповання наживаються на їх нещастях, і наш новий план імміграції виправить зламану систему, яка заохочує мігрантів здійснити цю смертельну подорож", – сказав він.

Понад 23 000 людей переправилися з Франції до Британії на човнах цього року, що є різким збільшенням у порівнянні з 8404 у 2020 році - і набагато більше, ніж за роки до пандемії, коли більшість шукачів притулку прибували на літаку, поромі чи поїзді.

Близько 98% людей, які прибувають до Британії через канал, подають заяву про надання притулку. Але загальне число заявок зменшилося протягом кількох місяців після того, як глобальні подорожі були обмежені через коронавірус, і цифри залишаються дещо нижчими, ніж до пандемії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.