Грузія з 1 грудня вводить ковідні паспорти для громадян і туристів

Понеділок, 8 листопада 2021, 12:37

Грузія з 1 грудня запроваджує систему "зелених перепусток" для відвідування низки об'єктів, таких як заклади харчування та розважальні центри.

Про це повідомив прем'єр-міністр Іраклій Гарібашвілі за підсумками засідання міжвідомчої координаційної ради у понеділок, пише "Європейська правда" з посиланням на "Ехо Кавказу".

За його словами, "зелений статус" отримають повністю вакциновані громадяни; ті, хто перехворів на коронавірус; люди, які здали ПЛР-тест за останні 72 години або швидкий тест на антиген за останні 24 години.

Читайте також
Грузія виплачуватиме пенсіонерам надбавки до пенсії за вакцинацію

"З 1 грудня громадяни матимуть змогу відвідувати різні об'єкти лише за принципом "зеленого паспорта". Йдеться про об'єкти харчування, розважальні центри, розважальні об'єкти, кінотеатри, оперні театри, музеї, концертні зали, казино тощо", - наголосив Гарібашвілі.

За його словами, повний список об'єктів буде опубліковано додатково.

Вимога щодо "зеленого паспорта" поширюватиметься на мешканців Грузії та туристів віком від 18 років.

Крім того, прем'єр-міністр повідомив, що пенсіонери, які щепилися від коронавірусу до 1 січня, зможуть отримати одноразову надбавку до пенсії у розмірі 200 ларі, що еквівалентно 63 доларам США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?