У Польщі понад 770 померлих коронахворих за добу - один з найвищих максимумів

Середа, 22 грудня 2021, 12:26

У Польщі за минулу добу померли 775 хворих на коронавірус, що є другим найвищим показником країни за увесь час епідемії і найвищим показником осінньо-зимової хвилі.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє RMF24.

Найвищий максимум померлих від епідемії зареєстрували у квітні 2021 року - 803 за добу.

З 775 померлих для 247 безпосередньою причиною смерті вважають коронавірус, для решти - ускладнення інших хвороб через коронавірус. 

У МОЗ деталізували, що 73% з померлих не були щеплені від коронавірусу. Серед тих померлих, які були повністю вакциновані, 70% страждали одночасно від кількох інших хронічних хвороб. Понад 80% усіх померлих - старші 65 років.

Хвиля захворюваності в країні після піку на початку грудня продовжує спадати. За останню добу повідомили про 18 тисяч нових заражень. На піку хвилі це було 27-29 тисяч.

Підписуйтеся на Telegram-канал "Європа тут" з найцікавішим від ЄвроПравди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".