Українським біженцям пропонують безкоштовні квитки на потяги Eurostar з Кале в Лілль

Вівторок, 8 березня 2022, 19:01

Залізнична мережа Eurostar пропонує безкоштовні квитки українським біженцям у французькому місті Кале, щоб дістатися до тимчасового візового центру Великої Британії в Ліллі.

Про це пише Sky News, повідомляє "Європейська правда".

Багато людей прибули в портове місто на півночі Франції на власних транспортних засобах, і виявили, що їм потрібно їхати до Лілля, який знаходиться приблизно за 100 км.

Середній час у дорозі між двома містами на поїзді становить близько 1 години 30 хвилин, хоча на найшвидших маршрутах це може зайняти всього 27 хвилин.

Міністерство внутрішніх справ Британії оголосило про створення візового центру раніше у понеділок.

Протягом останніх днів уряд Британії зіткнувся з критикою з боку французьких політиків, які стверджували, що Велика Британія робить недостатньо для прийому українських біженців.

Французька сторона закликала Лондон максимально спростити процедури для біженців з України, пунктом призначення яких є Британія, побоюючись, що велика кількість людей надовго застрягне на північному узбережжі Франції. 

Але прем'єр Джонсон відкинув заклики пом'якшити візові вимоги для українських біженців, які рятуються від війни, заявивши, що Велика Британія - щедра країна, але їй потрібно постійно контролювати, хто прибуває.

Раніше повідомлялося, що Велика Британія спростила в’їзд для громадян України, яких хочуть забрати до себе родичі у Британії у зв'язку з війною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: