Україна та США домовилися про транспортне співробітництво

Четвер, 19 травня 2022, 17:08

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та міністр транспорту США Піт Буттіджедж підписали Меморандум про співробітництво.

Підписання, як пише "Європейська правда", відбулося на саміті міжнародного транспортного форуму в Парижі, повідомляє Міністерство інфраструктури України.

"Ми розуміємо, що працювати над відбудовою України маємо вже зараз. Серед ключових результатів виконання Меморандуму очікуємо оновлення всього парку локомотивів та вагонів до 2030 року, створення системи швидкого залізничного сполучення між великими містами та покращення залізничної інфраструктури, особливо у великих містах", - заявив Кубраков.

Крім того, Меморандум передбачає модернізацію автодоріг, встановлення на них автоматичних станцій зважування, безпеку повітряного простору та безпечної роботи цивільної авіації, залучення інвестицій приватного сектору США, просування цифрових технологій та екологічно безпечних палив.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.

Україна повертається до НАТО. Як саміт у Мадриді змінив ставлення до Альянсу

Під час саміту в Мадриді ми стали свідками зміни ставлення до НАТО з боку офіційного Києва. І для цього є підстави...

В ЄС без розчарувань: як Польща може допомогти подальшій євроінтеграції України

Польща допомогла Україні отримати статус кандидат у члени ЄС. Проте справжні виклики ще попереду.