У Будапешті скасували виступ прокремлівської піаністки, яка зіграла в окупованому Маріуполі

Четвер, 19 травня 2022, 20:44

У Будапешті скасували концерт прокремлівської піаністки Валентини Лисиці після того, як посол України повідомила організаторам заходу про її виступ в окупованому російськими військами Маріуполі.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє видання 444.hu.

Лисицю, американську піаністку та уродженку Києва, запросили виступити у літньому театрі на острові Маргіт в Будапешті 3 червня.

Однак посол України Любов Непоп повідомила організаторам заходу, що артистка 9 травня зіграла в окупованому російськими загарбниками Маріуполі.

Представники театру заявили, що рішуче відкидають позицію піаністки, яка чітко висловила симпатію російській агресії, та погодились з офіційною позицією Угорщини та міжнародної спільноти, яка засуджує воєнну агресію Росії проти України.

Організатори скасували концерт Лисиці 3 червня і розірвали контракт з нею.

Лисиця вже багато років підтримує режим Путіна. Вона є прихильницею анексії Криму Росією.

Нещодавно вона виступила проти "українського нацизму", граючи перед посольством України в Москві 2 травня, у день річниці трагедії в будинку профспілок в Одесі.

Також у Лисиці є паспорт псевдоформування "ДНР".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?