Путін все ще хоче всю Україну, але не досягне мети - Пентагон

Вівторок, 14 червня 2022, 19:38

Президент Росії Владімір Путін, ймовірно, як і раніше, хоче захопити значну частину, якщо не всю Україну.

Про це заявив у вівторок заступник міністра оборони США з політичних питань Колін Кал, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство Reuters.

"Я все ще думаю, що він має плани на значну частину України, якщо не на всю країну. При цьому я не думаю, що він може досягти цієї мети", - сказав Кал, виступаючи на заході, організованому Центром нової американської безпеки.

"Вони можуть досягти тактичних успіхів де-не-де. Українці тримаються. Я не думаю, що росіяни здатні досягти цих грандіозних цілей", - додав заступник міністра оборони США.

3 червня розвідка Британії констатувала, що за 100 днів свого вторгнення Росія не змогла досягти жодної стратегічної цілі в Україні, але має тактичні успіхи.

Британська розвідка також вважає, що політична мета Росії полягає в окупації всієї території Донецької і Луганської областей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.