Троє депутатів правлячої партії Грузії пішли в опозицію

Вівторок, 28 червня 2022, 21:21

Депутати парламенту Грузії Созар Субарі, Михайло Кавелашвілі та Дмитро Хундадзе у вівторок пішли з правлячої партії "Грузинська мрія" та її фракції в парламенті.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Новости-Грузия".

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Як повідомив на брифінгу голова фракції правлячої партії Мамука Мдінарадзе, "єдиною причиною" стали розбіжності на сьогоднішньому засіданні парламентської більшості.

За його словами, Субарі, Кавелашвілі та Хундадзе були прихильниками того, щоб "через лаштунки поширювалося більше інформації про політичні факти та події".

"На їхню думку, дозування інформації, яке відбувається у зв'язку з політичними темами в нашій країні, у нашій команді недостатньо для того, щоб суспільство було в курсі і зробило правильні висновки", – сказав Мдінарадзе.

Після виходу трьох депутатів у парламенті "Грузинська мрія" матиме 81 місце. Згідно з конституцією Грузії, для формування уряду потрібна підтримка 76 депутатів парламенту.

Дивіться також: Чому Грузія дружить з РФ? Чому їй не дали кандидата в ЄС? Пояснюємо, і не тільки про Саакашвілі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.