У Європі очікують перебоїв у русі авіатранспорту через технічні проблеми німецьких диспетчерів

Середа, 29 червня 2022, 09:45

Технічні труднощі в управлінні повітряним рухом Німеччини в середу можуть призвести до перебоїв у всьому європейському повітряному просторі.

Про це повідомив оператор аеропорту Франкфурта, найбільш завантаженого авіатранспортного вузла Німеччини, передає "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

"Таким чином, затримки та скасування рейсів відбуватимуться і в аеропорту Франкфурта", – повідомив Fraport.

У компанії повідомили про "технічні труднощі" в центрі управління повітряним рухом у Лангені поблизу Франкфурта. Додаткових деталей надано не було.

Фірма з управління повітряним рухом DFS, чиї диспетчери контролюють зльоти та посадки в 15 міжнародних аеропортах Німеччини, не була доступна для коментарів.

Lufthansa, найбільша авіакомпанія в аеропорту Франкфурта, заявила, що поки зарано говорити, на скільки її рейсів це вплине. На веб-сайті аеропорту Франкфурта з’явилася низка скасованих рейсів, але не вказано жодної причини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.