Путін не вітатиме Байдена з Днем незалежності через "недружню політику" США

Понеділок, 4 липня 2022, 12:48

Кремль заявив, що президент Росії Владімір Путін не вітатиме свого американського колегу Джо Байдена з Днем незалежності США в понеділок через "недружні" дії Вашингтона.

Про це заявив у понеділок речник Кремля Дмітрій Пєсков, пише "Європейська правда" з посиланням на російське агентство "Интерфакс".

"Ні, цього року не вирушатиме вітальна телеграма", - сказав Пєсков журналістам у понеділок.

"Це пов'язано з тим, що цей рік став кульмінацією недружньої політики щодо нашої країни з боку Сполучених Штатів. Тому в цих умовах навряд чи можна вважати за доцільне направлення такого вітального послання", - заявив він.

Сполучені Штати відзначають День незалежності 4 липня.

Президент Володимир Зеленський вже привітав США та президента Джо Байдена із Днем незалежності. Глава держави побажав дружньому народу США миру та процвітання та подякував за лідерську допомогу у захисті Україною спільних цінностей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.