У приморських містах Словенії через посуху обмежили споживання води

Середа, 6 липня 2022, 10:11

Через посуху у приморських містах Словенії обмежили споживання води та закликали мешканців використовувати воду економніше.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє "Балканський оглядач".

Через надзвичайну посуху ситуація викликає занепокоєння, заявили мери приморських міст Копер, Ізола, Піран та Анкаран в спільній заяві. Тому комунальні служби у цих містах вимкнуть системи поливу на громадських зелених зонах і закриють душові кабіни на всіх пляжах, а поливати дерева та клумби будуть тільки з водойм та інших джерел води. 

Крім того, у містах припинять роботу фонтани та питні фонтанчики в громадських місцях. 

Громадські туалети будуть обладнані закликами до раціонального використання води. Мити автомобілі можна буде тільки на автомийках, які використовують для миття оборотну воду.

Мери закликали мешканців та власників готелів і власників приватних апартаментів використовувати воду якомога економніше, а також інформувати туристів і відвідувачів про заходи економії.

Регіональний штаб цивільного захисту підготував плани роздачі питної води громадянам.

Нагадаємо, Італія оголосила надзвичайний стан у п'яти північних регіонах, через які проходить річка По, через найсильнішу посуху за останні 70 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.