Королівська пошта Британії представила дизайн марки з обличчям Чарльза ІІІ

фото
Середа, 8 лютого 2023, 12:42

Зображення короля Британії Чарльза III з’явиться на марках першого та другого класу, і Королівська пошта зробить їх доступними для громадськості з 4 квітня.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомило видання The Guardian.

На марці король зображений у профіль обличчям ліворуч. Ця традиція бере свій початок від створення марки "Чорний пенні" для королеви Вікторії у 1840 році.

 

Спадкоємність також простежується у збереженні кольорів фону марок, які використовувались на марках із зображенням королеви Єлизавети II.

"Вказівки, які ми отримали від Його Величності, стосувалися скоріше спадкоємності і того, щоб не робити нічого надто відмінного від того, що було раніше", - прокоментував представлену марку директор із зовнішніх зв'язків і політики Королівської пошти Девід Голд.

Королівська пошта заявила, що прагнучи "мінімізувати екологічні та фінансові наслідки" зміни монарха - щороку у Великій Британії доставляється близько 8 мільярдів листів - роздрібні продавці вичерпають запаси марок із зображенням покійної королеви, перш ніж продавати нові.

Нові марки надійдуть у продаж широкому загалу не раніше 4 квітня.

У грудні Банк Англії представив дизайни банкнот із зображенням короля, які планується ввести в загальний обіг до середини 2024 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: