У Берліні розлючені водії побили кліматичних активістів, які блокували дороги

фото
П'ятниця, 19 травня 2023, 15:58

У Берліні група кліматичних активістів "Останнє покоління" заблокувала низку доріг, однак деяким водіям терпець увірвався і ті силою відтіснили протестувальників.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Tagesschau.

Водії застосували насильство проти активістів кліматичної групи "Останнє покоління" у п'ятницю вранці. За словами фотографа агенції dpa, вони витягли протестувальників на автостраду A100 біля виїзду з бульвару Курфюрстендамм, били їх і штовхали ногами.

 

За даними поліції, активісти "Останнього покоління" зранку перекрили рух транспорту загалом в одинадцяти місцях у Берліні. Від кліматичних демонстрацій постраждали головні дороги, що ведуть до міста, Мюллерштрасе, Франкфуртська алея та дамба Темпельхофер.

На автобані А100 четверо активістів приклеїли себе скотчем до дороги, а двоє – до автомобіля, заблокувавши ліву і праву смуги руху, при цьому середня смуга була вільною. На місці події була присутня поліція. Демонстранти з групи також приклеїли свої руки до вулиці Мюллерштрасе.

Загалом активісти "Останнього покоління" протестували в Берліні в 14 місцях, вимагаючи посилення політичних заходів проти зміни клімату. На думку кліматичної групи, блокади були навмисно спрямовані на те, щоб перешкодити святковому руху з міста.

Група "Останнє покоління", яка була заснована наприкінці 2021 року, вперше заблокувала під'їзні шляхи до автомагістралей у Берліні 24 січня 2022 року. Після цього, з перервами, такі блокування відбувалися майже щодня, так само як і протести в музеях, на стадіонах, біля нафтопроводів і в аеропортах. Активісти закликають до обмеження швидкості до 100 км/год на німецьких автобанах і постійного квитка в 9 євро для автобусів і поїздів як негайних заходів проти "кліматичного колапсу", що насувається.

Нагадаємо, віцеканцлер та міністр економіки Німеччини Роберт Габек, який належить до "Зелених", гостро розкритикував активістів ініціативи "Останнє покоління" за їхні акції протесту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: