Уряд Польщі прибрав із сайту перелік імпортерів зерна з України через "негативні наслідки"

Новини — Середа, 10 квітня 2024, 11:26 —

Міністерство сільського господарства Польщі вирішило приховати із сайту перелік компаній, які імпортували зерно з України, пояснивши це надмірними негативними наслідками для компаній. 

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у заяві пресслужби міністерства від 9 квітня.

Міністерство зазначило, що декілька місяців поспіль на сайті відомства можна було ознайомитися зі списком компаній, які імпортували зерно з України. 

"Цей список, оскільки він сприймався громадськістю як перелік компаній, що імпортували так зване технічне зерно, спричинив значні негативні наслідки для багатьох із них", – зазначили у міністерстві. 

Реклама:

За цей період відомство отримало численні скарги, вимоги й погрози позовами. 

"Я не можу повернути час назад і змінити рішення моєї попередниці Анни Гембіцької, яка, оприлюднивши список, не передбачила можливих негативних наслідків такого кроку… Тож я вирішив прибрати список із сайту Міністерства агрополітики і розвитку сільських громад. Водночас хочу перепросити перед підприємствами у переліку, які зазнали будь-якої шкоди та неприємностей внаслідок такого рішення", – прокоментував міністр Чеслав Секерський. 

Гембіцька близько двох тижнів була міністеркою сільського господарства в третьому уряді Матеуша Моравецького, перед остаточним переходом влади до нової коаліції.

Читайте також: Прецедент проти України: чим небезпечні нові умови торгівлі з Євросоюзом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: