Трамп: Росія не буде ворогом, якщо США очолить "розумний президент"

Новини — Субота, 29 червня 2024, 09:56 —

Дональд Трамп заявив, що якщо у США буде "розумний президент", то такі країни як Росія, Китай і КНДР перестануть бути ворогами Сполучених Штатів. 

Про це Трамп сказав під час передвиборчого мітингу у Вірджинії в п’ятницю, пише "Європейська правда".

Виступаючи перед натовпом своїх прихильників, Трамп заявив, що ці країни "не поважають" нинішнього президента США Джо Байдена.

"У нас є зовнішні вороги – Китай, Росія, Північна Корея. Але вони насправді не вороги, якби у нас був розумний президент. Вони не будуть ворогами, якщо у нас буде розумний президент, вони будуть робити прекрасні речі", – сказав Трамп.

Реклама:

Він також вкотре заявив, що зможе врегулювати війну між Україною та Росією після своєї перемоги на виборах і зробить це ще до того, як зайде до Білого дому, хоча не пояснив, як.

Нагадаємо, під час дебатів у четвер Трамп заявив, що умови, висунуті главою Кремля Владіміром Путіним нібито як умови для припинення розв’язаної РФ війни проти України, є неприйнятними.

Також варто зазначити, що радники Трампа представили йому свій план припинення війни в Україні. Він передбачає, що Трамп може зупинити постачання військової допомоги Україні, якщо та відмовиться від мирних переговорів, натомість Москву попередять, що будь-яка відмова від переговорів призведе до посилення підтримки Києва.

У штабі Трампа розповіли, що пріоритетом його потенційного другого терміну буде якнайшвидше закінчення війни між Росією та Україною

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: