ЗМІ дізналися додаткові деталі про легіон українців за кордоном, який тренуватимуть у Польщі

Новини — Середа, 10 липня 2024, 11:09 —

Анонсоване створення легіону з українців за кордоном, який тренуватимуть у Польщі, нібито вже викликало чималий інтерес, а Польща працює над тим, щоб залучити до підтримки проєкту інші європейські держави.

Про це з посиланням на свої джерела розповідає польське RMF24, пише "Європейська правда". 

Йдеться про Український легіон, створення якого передбачене двосторонньою безпековою угодою України з Польщею – підрозділу, до якого зможуть записатися та пройти вишкіл громадяни України, які перебувають у Польщі чи десь інде за кордоном, з можливістю далі долучатися за контрактом до Сил оборони України. 

Джерела в українських дипломатичних місіях повідомили RMF24, що вже сотні українців у Польщі почали цікавитися, як долучитись до легіону. За обережними оцінками, проєкт зможе залучити декілька тисяч українців, які зараз проживають у Європі.

Реклама:

Також журналісти дізналися, що триває робота над тим, щоби залучити до підтримки цього проєкту інші країни Європи – наприклад, до фінансування витрат на спорядження та навчання.

Польська сторона спробує переконувати партнерів, що це ще одна форма інвестицій у європейську безпеку і її варто підтримати.

Нагадаємо, на пресконференції з Дональдом Туском у Варшаві Володимир Зеленський оголосив, що безпекова угода з Польщею включає створення Українського легіону, до якого зможуть добровільно долучатися і проходити вишкіл українці за кордоном.

Також угода з Польщею передбачає розробку механізму збиття російських ракет і дронів, що летять у бік території Польщі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: