Яцек Ключковський

Інститут східноєвропейських досліджень (Варшава), надзвичайний і повноважний посол Республіки Польща в Україні (2005–2010)
Всі публікації автора
Нові можливості та старі загрози: що змінилось у відносинах України та ЄС
2019 рік і в Україні, і в Європейському Союзі став роком виборів. Яким чином їхні результати вплинуть на темпи "європеїзації" України і на підтримку Києва Заходом?
Європа завтрашнього дня і місце в ній для України – обговоримо у Криниці-Здруй
Протягом останніх форумів у "польському Давосі" українським питанням присвячувалось щонайменше п'ятнадцять панельних дискусій щороку.
Співпраця замість ейфорії: як вплинуть вибори 2019 року на відносини України та ЄС
"Європа і Україна після 2019 року. Що варто продовжувати, а що треба змінити?" – під таким гаслом у місті Жешув (Польща) 24-25 січня відбудеться черговий, вже дванадцятий Форум Європа–Україна.
Нові шанси та нові ризики для Східної Європи – обговоримо у Криниці-Здруй
"Європа спільних цінностей чи Європа спільних інтересів" – під таким гаслом у польському місті Криниця-Здруй відбудеться 28-й Економічний форум. Як і раніше, особливу увагу приділять саме Україні.
Асоціація з ЄС – і що далі? Поговоримо про реальну допомогу Україні
Головне завдання конференції – привернути увагу європейців до необхідності посилення реальної допомоги Україні заради пришвидшення перетворень. У попередній зустрічі, яка відбулася в січні 2017 року, взяли участь майже 800 осіб.
Проект Європа, рецепт на десятиліття: польський погляд на майбутнє ЄС та України
Економічний форум у Криниці-Здруй – одна з найважливіших зустрічей представників міжнародної політики, бізнесу та експертів у Центрально-Східній Європі. З кожним роком на форум приїжджає все більше гостей з України.
Можливості, яких не можна втратити: як з Польщі виглядають українські реформи
Ми очікуємо знайти відповіді на питання, чи можливе зняття напруги у відносинах Росія–Захід і що така "відлига" може означати для України. Також ми порушимо тему придатності польської моделі трансформації для України.