Іван Нагорняк

кандидат політичних наук, фахівець проекту Association4U
Всі публікації автора
Шлях до членства у новому форматі: які зміни відкрив для України статус кандидата
Рамка відносин з ЄС тепер має змінитися... Варто знайти відповідь на запитання: що ж дає новий статус, що він змінює для України?
Нова реальність для Східного партнерства: як зміниться ключова ініціатива ЄС
ЄС розпочинає консультації щодо майбутнього Східного партнерства. Для цього необхідно запропонувати формат співпраці, який би забезпечив підтримку проєвропейських реформ.
Детально про новий інвестиційний план ЄС: можливості та виклики для України
Чи стане така мотивація достатньою для політичних рішень в Україні? Це буде зрозуміло вже на саміті Україна-ЄС, який відбудеться 9 липня, тобто майже перед закриттям літньої сесії Верховної ради...
Євроінтеграція у передвиборчий рік: момент істини для України та ЄС
Ключове питання нового року – чи зможуть лідери країни правильно розставити пріоритети та відійти від статусу політиканів, що просто виконують Угоду про асоціацію (бо так треба), до статусу Політиків, які ведуть державу в ЄС і використовують Угоду для розвитку держави.
Як Європа бачить своє майбутнє та чи є в ньому місце для України? 5 сценаріїв
Римська декларація ЄС поки більше нагадує ідеальну картину майбутнього Європи замість реальної. В документі немає згадки про "гострі кути", що існують на континенті сьогодні. Крім того, сам факт дискусії про майбутнє Європи під час виборчого сезону несе в собі низку небезпек.