Ольга Трофімцева

в.о. міністра аграрної політики та продовольства України (2019)
Останні публікації автора
Вийти з полону міфів: як Україні та Польщі разом подолати кризу в питанні агроекспорту
Ми маємо доводити спільно з нашими союзниками всередині Польщі, що популістські гасла і страхи фермерів не мають нічого спільного з реальністю.
Скористатися Brexit: чого очікувати українському АПК
Найсприятливішим преференційним режимом як для Британії, так і для України було би повне скасування усіх тарифів та квот, яке забезпечить найбільший приріст обсягів двосторонньої торгівлі.
Модернізувати квоти: на чому варто зосередитися Україні у торгових переговорах з ЄС
До перегляду Угоди про асоціацію у 2021 році вітчизняний АПК має бути підготовлений, ми вже сьогодні маємо робити домашнє завдання. Одне з ключових питань – що робити з тарифними квотами.
6 років вільної торгівлі з ЄС: якою має бути нова стратегія України
Подальша еволюція DCFTA має забезпечити не тільки розвиток двосторонньої торгівлі. Ми вже готові для впровадження системної економічної інтеграції з європейським співтовариством.
Потіснити хамон: як зробити українське м'ясо модним у світі
Україна - сильний аграрний експортер, але наші потужності не використовуються в повній мірі. Україні потрібно створити свій м'ясний бренд, який зможе потягнути з іспанським хамоном на світовому рівні. І я знаю, як це зробити.
Бджоли в безпеці: чому стандарти ЄС не загрожують українському меду
Чи вдасться вам знайти в європейському супермаркеті баночку меду із написом "Made in Ukraine"? Ми стали лідером за обсягом експорту меду, але досі не змогли зробити привабливим бренд "український мед". Перехід на європейські стандарти – перший і важливий крок у цьому напрямку.
Нові можливості для експорту в ЄС: які додаткові квоти має отримати Україна
Ключові здобутки від переговорів про нові автономні преференції: збільшення тарифних квот на кукурудзу та ячмінь. Ціна питання – $180 млн на рік. У таку суму наше міністерство оцінює додаткові надходження українських аграріїв від збільшення обсягів квот.
Всі публікації автора