Андреас Умланд

Стокгольмський центр східноєвропейських досліджень, Шведський інститут міжнародних відносин
Останні публікації автора
Оновлення кризою: як змінюється ЄС під впливом розв'язаної Путіним війни
Зміцнить чи послабить європейську спільноту держав російсько-українська війна?
"Сліпа зона" політики щодо України: відкритий лист до уряду Німеччини
Фрази на кшталт "Україна не має програти" або "РФ не повинна перемогти" лише спричиняють політичну невизначеність і шкодять Німеччині.
П’ять аргументів на користь розширення: чому ЄС не повинен відмовити Україні
Надання Києву перспективи членства в ЄС стане відповіддю на масовану атаку Путіна на життя, батьківщину та ідентичність українців.
Партнерство без Меркель: як зміняться відносини Києва і Берліна у новій світовій реальності
Києву варто переосмислити акценти своєї зовнішньої політичної, економічної та культурної політики. Одним із напрямків можуть стати відносини України з Німеччиною...
Чи буде Росія ключовим торговим партнером ЄС після зняття санкцій? Аналіз економічних перспектив РФ
Більшість аналітиків вважають, що санкції скасують у середньотерміновій перспективі. Однак навіть якщо санкції будуть повністю скасовані, торговельні та інвестиційні потоки з Росії навряд чи повернуться до докризового рівня.
Курс на НАТО. Чи виправдані надії України та Грузії
Естонія, Латвія чи Литва не мали б жодних шансів вступити в НАТО, якби вони не зробили цього 2004 року... Україна та Грузія отримають шанс вступити в Альянс лише тоді, коли їхні конфлікти з Росією будуть повністю погашені, тобто коли вони більше не потребуватимуть захисту НАТО.
Трансформація України – виклики і значення для Заходу
В майбутньому знадобиться ще більш тісне співробітництво українських реформаторів і зарубіжних друзів України. Не менш важливо мотивувати Кремль припинити "гібридну війну" проти України. Інакше допомога Заходу, що вже обчислюється мільярдами, може виявитися безрезультатною.
Всі публікації автора