Роуз Готмюллер: "Зараз йдеться про поєднання терористичних дій та російського вторгнення на територію України... США розглядають запити щодо всіх типів зброї, які надходять з Києва... За відновлення ядерного статусу на вас чекає роль країни-ізгоя – як Північної Кореї чи Ірану. Чи хоче Україна опинитися в такій компанії?"
9 грудня 2014, 11:39 — Сергій Сидоренко, Європейська правда
Любомир Заоралек: "Проблема не в Чехії. Наша позиція близька до позиції багатьох інших держав ЄС... Ми готові допомогти Україні сплатити рахунки за газ, але ми остерігаємося, чи не осядуть ці гроші у кишенях олігархів. І байдуже, чи йтиметься про російських олігархів, чи про українських".
8 грудня 2014, 11:00 — Сергій Сидоренко, Європейська правда, Брюссель
Глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюс: "За поганої гри зберегти обличчя складно, але якщо ця гра – бокс, то взагалі неможливо... Рано чи пізно ми дійдемо спільної мови в рамках Ради ЄС про посилення санкцій... Нам свого часу говорили в обличчя, що ми ніколи не станемо членом НАТО – те саме, що зараз чує Україна..."
5 грудня 2014, 10:04 — Сергій Сидоренко, Європейська правда, Брюссель
Дуже складно уявити собі, що ми підемо на якийсь компроміс в ситуації, коли Росія вторглася до іншої країни та силою відбила частину її території... Ми чекаємо пропозицій від Кремля. Але в жодному разі частиною цього компромісу не стане домовленість про те, що НАТО залишить Україну напризволяще...
3 грудня 2014, 14:34 — Сергій Сидоренко, Європейська правда, Брюссель
Автор словацьких економічних реформ Іван Міклош: "Рекомендації МВФ потрібно виконувати навіть набагато жорсткіше, ніж вимагає фонд. Саме так ви досягнете успіху. Я радив би підвищувати тарифи на газ не поступово, а в один момент... реформатором не повинен бути ані Порошенко, ані майбутній прем'єр-міністр – це має бути хтось третій..."
28 листопада 2014, 07:20 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Микулаш Дзуринда: Тільки виконавши всі політичні та економічні вимоги, Україна доведе, що вона готова, вона конкурентна, досить сильна та зможе ефективно функціонувати в межах ЄС. І перший крок для України в цьому напрямку – просування реформ.
26 листопада 2014, 15:41 —
Любов Акуленко, "Сильніші разом!"
Керівник Європейської бізнес-асоціації Анна Дерев'янко: "Годі говорити, що цей уряд значно відрізняється від попередніх - чи в кращий, чи в гірший бік. Працює звичайна схема взаємодії влади з бізнесом: ми зустрічаємося, домовляємося, а ось потім... Набагато краще було б, якби бізнесу не давали заздалегідь нереальних обіцянок".
18 листопада 2014, 09:20 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Глава групи зі співпраці з Україною у парламенті Британії Джон Віттінгдейл: "Треба бути реалістами. У разі справжнього військового конфлікту між Україною і Росією переможцем стане Росія. А тому воєнний варіант дійсно не є кращим... Наші громадяни дуже занепокоєні рівнем міграції. Тому у нас ще довго не буде безвізового режиму з Україною".
30 жовтня 2014, 08:18 — Сергій Сидоренко, Європейська правда, Лондон
"Політика фонду не підтримує і не рекомендує адміністративні заходи НБУ. Однак ми реально оцінюємо ситуацію, і тому погодилися на збереження деяких обмежень на валютному ринку. Однак ми очікуємо, що уряд запропонує графік скасування цих обмежень".
28 жовтня 2014, 16:25 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Представник Суду ЄС Балаш Лягоцький: "Жодна інституція, жоден суд в системі ЄС не може заборонити Раді ЄС ухвалити нове рішення щодо накладання санкцій, якщо попереднє було скасоване... Януковичу і його соратникам доведеться оскаржувати кожне наступне рішення, яке, знову ж таки, найімовірніше, матиме обмежений період чинності".
24 жовтня 2014, 13:41 — Сергій Сидоренко, Європейська правда, Люксембург
Саймон Фрейзер, глава дипломатичної служби Британії: "Ми не надаємо Україні зброю, тому що ми не хочемо бути втягнутими в конфлікт... Водночас Велика Британія є лідером в ЄС у питанні підтримки санкцій проти Росії, в тому числі — їхнього посилення... У нас немає планів знижувати вимоги до українських заявників, які хочуть отримати британську візу..."
20 жовтня 2014, 09:50 — Сергій Сидоренко, Європейська правда
Посол Микола Точицький: "Під час сесії ПАРЄ депутати висловлювали думку, що потрібно поважати "легітимні інтереси РФ в регіоні". Але точно такі фрази лунали напередодні захоплення Польщі у 1939 році... Росія завжди шантажувала у кулуарах, мовляв, ми вийдемо з РЄ, заберемо гроші і побачите, наскільки це буде для вас сумно".
7 жовтня 2014, 16:02 — Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург-Київ
Комісар Ради Європи з прав людини: "Зараз зафіксовано 350 тисяч біженців зі Східної України та 18 тисяч – з Криму. Але ці дані – занижені. Чимало біженців зустріне зиму в жахливих умовах... Я очікую, що дорадча група опублікує свій перший звіт щодо розслідування вбивства "Небесної сотні" на початку наступного року..."
6 жовтня 2014, 08:20 — Сергій Сидоренко, ЄвроПравда, Страсбург
Новий віце-президент Єврокомісії: "МВФ пропонував нам девальвувати лат на 30-40%. Ми обрали варіант зниження зарплат, скоротивши їх на 6-25%. Який із цих сценаріїв є менш болючим для суспільства?.. Новий ризик для ЄС - небезпека "японізації" Європи. Багато проблем схожі - старіння населення, зростання заборгованості, дуже маленька інфляція..."
24 вересня 2014, 15:46 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Заступник глави МЗС з питань євроінтеграції: "В перші роки всім було байдуже, що там робиться з цією угодою. Це вже потім деякі політики розповідали, мовляв, 'все переговорили не так'... Не думаю, що хтось в керівництві держави підтримає скасування угоди – принаймні, перебуваючи в свідомості і в повному розумі... Реалістичний прогноз – отримання безвізового режиму на саміті в Ризі в травні 2015 року".
19 вересня 2014, 10:25 — Сергій Сидоренко, Європейська правда
Якщо Путін піде з усієї України, але залишить собі Крим, то це, очевидно, є підставою для зменшення санкцій проти РФ... Скажу відверто, я з плином часу стаю все більш і більш песимістичним. Схоже, що Росія продовжить агресію, і це включатиме похід на Одесу, захоплення всього узбережжя та району дельти Дунаю...
18 вересня 2014, 09:08 — Сергій Сидоренко, Європейська правда
Британський історик: "Російську агресію намагаються зупинити виключно економічними важелями впливу. Набагато кращою, я певен, була б військова відповідь з боку НАТО. Своїми діями Росія порушила всі норми міжнародного права. Хіба це можна зупинити фінансовими санкціями?.. У випадку проголошення незалежності Шотландії вплив євроскептиків посилиться. І наслідком незалежності Шотландії може стати вихід Великої Британії із Європейського союзу".
16 вересня 2014, 18:18 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Насправді, Путін є дуже відвертим політиком. Начальник Генштабу МО Росії Герасимов прямо писав про ведення гібридних воєн, про "зелених чоловічків". Просто не всі звертають увагу на те, що говорить Путін. А він це казав ще в лютому 2013 року!
12 вересня 2014, 09:13 — Сергій Лещенко, УП
Андре Куусвек - один із найкращих фахівців з української економіки в Лондоні. Шість років він очолював київське представництво Європейського банку реконструкції і розвитку, а з 2012 року керує департаментом розвитку кредитних ринків лондонського офісу ЄБРР. Зміна крісла дозволяє йому більш відверто коментувати ситуацію в Україні, часто даючи різкі оцінки, наприклад про високі ризики подальшої девальвації.
8 вересня 2014, 11:01 —
Юрій Панченко, Європейська правда, Лондон
...Проблема, яка вже дуже дорого коштувала країні – відсутність нормального захищеного зв’язку. Неможливо вести бій, маючи в розпорядженні лише мобільний телефон, який запросто прослуховується... Ми очікуємо, що в Уельсі лідери країн-учасниць альянсу проголосять про наміри зробити певні внески в фонди для України...
4 вересня 2014, 09:34 — Сергій Сидоренко, ЄвроПравда, Уельс