Новий Прем'єр-міністр Фінляндії хоче завести країну в НАТО

Понеділок, 16 червня 2014, 11:12

Офіційно визначений правлячою коаліціє Прем'єр-міністр Фінлядії Олексадр Стубб вже заявив, що хоче змінити нейтральний статус Фінляндії на повноцінного члена НАТО, передає Reuters.

"Ми повинні максимально захистити нашу країну та її громадян та зробити вибір - найкращий вибір це стати членом НАТО", - заявив Стубб.

Однак соціологи не подають втішних результатів щодо підтримки населенням вступу в НАТО. За їхніми підрахунками тільки п'ята чатсина населення (5,5 млн. чол) хоче аби Фінляндія стала членом військового альянсу.

Зважаючи на конфлікт довкола України та агресію Росії, фінський Прем'єр ініціює широкі національні дебати, щоб переконати населення країни у правильності вибору щодо НАТО. Він прагне також в новому парламенті змінити офіційну декларацію Уряду, в якій говориться що Фінляндія є нейтральною країною до будь-яких військових блоків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?