"Нафтогаз" розширює переговори про реверсні поставки газу

Понеділок, 16 червня 2014, 19:16

Українська урядова делегація 17 червня вирушає до Європи для проведення переговорів з європейськими компаніями про організацію реверсних поставок газу в Україну.

Як повідомили УНІАН в Департаменті інформації і комунікацій з громадськістю і ЗМІ Секретаріату Кабміну, про це заявив глава правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

"Україні зараз пропонують дешевий газ, дешевше навіть 350 доларів, 320 доларів. Це європейські компанії, які володіють ресурсом і готові його поставити в Україну. Напевно, настав час цей зробити", - цитує Коболєва департамент Секретаріату КМУ.

При цьому Коболєв наголосив, що "Нафтогаз" вже працює за схемою організації газових поставок з німецькою компанією RWE і французькою "Газ де Франс", але "є пропозиції і від інших компаній".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.