Томбінський: Україні необхідні швидкі реформи по енергозбереженні

Вівторок, 17 червня 2014, 19:57

Голова представництва ЄС Ян Томбінський відзначає необхідність якнайшвидшого проведення Україною ефективних реформ у сфері енергозбереження з урахуванням наміченого на 27 червня підписання економічної частини угоди про асоціацію з ЄС, передає Інтерфакс.

"Енергозбереження - це та сфера, про яку дуже багато говорять, але ефект дуже маленький", - сказав він на зустрічі з представниками українського бізнесу в Торгово-промисловій палаті України в Києві 17 червня, відзначивши принципову значущість цих реформ для підвищення конкурентоспроможності української економіки.

Я.Томбінський уточнив, що енергоспоживання України вдесятеро більше на одиницю ВВП, ніж в ЄС. "Це демонструє резерв для поліпшення ситуації в цій сфері", - зауважив він.

При цьому глава дипмісії наголосив, що сьогоднішню "газову кризу з РФ" Київ має розглядати як "додатковий поштовх" для вирішення проблеми підвищення енергоефективності української економіки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".