Влада Хорватії дозволила іноземцям купувати нерухомість

Середа, 18 червня 2014, 08:52

Раніше при укладенні договору купівлі-продажу нерухомості іноземні громадяни повинні були створювати компанію і реєструвати нерухомість на юридичну особу, повідомляє Міністерство юстиції Хорватії, за інформацією Finance.ua.

Тепер же, за словами експертів, процедура оформлення нерухомості для фізосіб спроститься, обмежень для них не передбачено.

Згідно з прогнозами ріелторів, після нововведення зросте попит на хорватську нерухомість з боку іноземців. А це, в свою чергу, може підняти ціни на ринку житла.

Як стверджують фахівці Global Property Guide, ціни на нерухомість в Хорватії не відновилися після кризи 2008 року. У 2009 році вони знизилися на 6,5%, в ​​2011-му - на 3,3%, в ​​2013-му - на 4,9%.

Експерти очікують, що завдяки вступу Хорватії до Євросоюзу в липні минулого року і дозволу на покупку об'єктів іноземними фізособами, ситуація на ринку нерухомості країни покращиться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.