Україна дозволила ввозити м'ясо з Польщі

Середа, 18 червня 2014, 18:53

Україна дозволила ввезення з Польщі свиней і свинини за умови постачань з територій, вільних від захворювання африканською чумою свиней, повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства в середу.

"Українська ветеринарна і фітосанітарна служба переглянула запобіжні заходи стосовно ввезення з території Польщі живих свиней та продукції з них. З сьогоднішнього дозволяється ввезення на територію України свиней, сировини і продукції з них з території Республіки Польща, за винятком Підляського воєводства", - йдеться в прес-релізі Мінагропроду.

Ранише ЄвроПравда писала, що заборона на поставки з Польщі яловичини було введено в 2008 році, а свинини було введено у лютому цього року, через підозру африканської чуми свиней і диких кабанів на території РП.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.