Новий король Іспанії Філіп VI склав присягу

Четвер, 19 червня 2014, 12:38

Церемонія приведення до присяги нового іспанського короля Філіпа VI відбулася в четвер Мадриді, передає Національне телебачення.

Монарх приніс присягу на конституції Іспанії в Конгресі депутатів.

"Я присягаю чесно виконувати свої обов'язки, дотримуватися і домагатися дотримання конституції і законів, поважати права підданих і автономій", - зазначив він.

Відповідно до прийнятого на цьому тижні законом, принц Філіп став королем Іспанії опівночі четверга: саме в цей момент підписаний його батьком Хуаном Карлосом I документ про зречення від престолу набув чинності, передає Інтерфакс.

Король Іспанії 46-річний Філіп VI закінчив Військову академію в Сарагосі, вивчав юриспруденцію і економіку в Мадридському автономному університеті, а також отримав диплом магістра в галузі міжнародних відносин Джорджтаунівського університету в США.

Філіп VI одружений, у нього дві дочки: принцеса Астурійськая Леонор і інфанта Софія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"