Кличко чекає інвестицій від ЄБРР

П'ятниця, 20 червня 2014, 10:02


Київський міський голова Віталій Кличко 19 червня провів зустріч з керівництвом представництва Європейського банку реконструкції та розвитку.

Під час зустрічі з банкірами міський голова наголосив, що головним завданням київської влади має стати боротьба з корупцією та забезпечення чітких і прозорих правил гри, зрозумілих усім інвесторам, передає УНІАН.

"Ми повинні почати реформування України з Києва. Ми прийняли місто з порожнім бюджетом, наслідками неефективного управління та корупцією. Нам потрібно відновити верховенство права та забезпечити захищеність інвестицій", - підкреслив Кличко.

Сторони обмінялися думками щодо подальшого співробітництва між владою Києва та ЄБРР. Крім того, сторони обговорили можливість залучення інвестицій у інфраструктурні проекти. Під час наступних зустрічей, про які було домовлено, буде визначений конкретний перелік проектів, у втіленні яких може допомогти ЄБРР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".