Ірландія мусить дотримуватися бюджетної економії - звіт ЄС

Понеділок, 23 червня 2014, 19:26

Євросоюз закликав уряд Ірландії протистояти політичному тиску і дотримуватися планів по істотному скороченню витрат, повідомляє Інтерфакс.

Як наголошується в звіті, підготовленим ЄС, в Ірландії "зберігається високий рівень державної і приватної заборгованості, а також велика частка проблемних активів на балансі в ірландських банків", а тому у країни немає іншого виходу, крім як дотримуватися суворої економії.

Ірландія покинула цю програму в грудні і з тих пір отримала повний доступ до ринку державних запозичень, при цьому її прибутковість облігацій знаходиться біля історичного мінімуму. За оцінками Європейського центрбанка, після двох років стагнації економіка Ірландії за підсумками 2014 року зросте на 1,7%.

У такій ситуації офіційний Дублін заявляє про можливість відмови від частини запланованих заходів з економії 2 млрд євро на рік. Ці голоси будуть звучати все голосніше по мірі наближення парламентських виборів 2016 року, побоюються в ЄС. "Будь-які плани щодо скорочення податків і збільшення витрат повинні відповідати поточним курсом на досягнення збалансованого бюджету", - йдеться у звіті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.