Кількість банкрутств у Німеччині знизилася з початку 2014 до мінімуму за 15 років

П'ятниця, 27 червня 2014, 14:25

Число зареєстрованих в Німеччині підприємств і компаній, що оголосили про неспроможність з початку року, скоротилося на 9,1% в порівнянні з тим самим періодом 2013 року - до 12,1 тис., передає Deutsche Welle.

За даними кредитного агентства Creditreform, це найменше число банкрутів з часу набуття чинності закону про неспроможність 1999 року.

Відповідно знизилася і кількоість скорочених робочих місць. Без роботи у зв'язку з банкрутством своїх підприємств залишилося 96 тис. осіб, що на 17% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як повідомляє агентство DPA, тенденція до скорочення банкрутств торкнулася і приватних підприємців: про банкрутство заявили 43 800 осіб (зниження на 4,4%).

Проте не у всіх регіонах країни ситуація покращилася. Зростання кількості банкрутств відзначають в Тюрінгії, Гамбурзі, Берліні, Шлезвіг-Гольштейні і Нижній Саксонії. На думку експертів Creditreform, скорочення числа банкрутств у Німеччині зумовили стабільна економіка країни й оптимальні умови кредитування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.

Україна повертається до НАТО. Як саміт у Мадриді змінив ставлення до Альянсу

Під час саміту в Мадриді ми стали свідками зміни ставлення до НАТО з боку офіційного Києва. І для цього є підстави...

В ЄС без розчарувань: як Польща може допомогти подальшій євроінтеграції України

Польща допомогла Україні отримати статус кандидат у члени ЄС. Проте справжні виклики ще попереду.