Екс-президент Франції знов дає свідчення - доповнено

Вівторок, 1 липня 2014, 09:55

Колишній президент Франції Ніколя Саркозі затриманий для надання свідчень.

Це перший випадок у сучасній історії Франції, коли під вартою перебуває колишній президент країни. Йому присуджено затримання на 24 години, надалі санкцію може бути продовжено ще на той самий термін.

Саркозі проходить у справі, в якій йому можуть бути висунуті звинувачення за статтею "торгівля впливом", тобто вплив на службову особу з метою здійснення останньою за винагороду певних дій. Екс-президент Франції потрапив під приціл слідчих органів під час розслідування можливого фінансування його передвиборної кампанії колишнім лідером Лівії Муамаром Каддафі.

Нагадаємо, в жовтні 2013 року було закрито кримінальну справу щодо фінансування виборчої компанії Ніколя Саркозі в 2007 році. Звинувачення було висунуто екс-голові компанії L'oreal Ліліан Бетанкур.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.

Похмілля для прем'єра: як порушення карантину може коштувати посади Борису Джонсону

Через скандали навколо порушення карантину Борис Джонсон наразі ближчий до відставки, аніж будь-коли з моменту свого призначення на прем'єрську посаду.

У НАТО сказали "ні": що змінили та які наслідки матимуть переговори Заходу з РФ

Альянс виявився не готовий іти на поступки. По суті, є лише одна домовленість, якої досягли НАТО, США та РФ за два дні переговорів...