Україна обмежить імпорт білоруської молочної, кондитерської продукції та міндобрив 55,29% мита

Середа, 16 липня 2014, 10:52

Україна запровадить спеціальне мито на імпорт білоруської кондитерської, молочної продукції, електричних ламп, мінеральних добрив, а також холодильного устаткування в розмірі 55,29% до 31 грудня 2016 року.

Повідомлення про введення мит опубліковано в газеті "Урядовий кур'єр" у середу 16 липня.

Україна також вводить до 2017 року 60,05-відсоткове мито на білоруське пиво, гумові шини та низку комплектуючих для холодильного обладнання.

Рішення комісії набирає чинності за 10 днів після опублікування.

Як повідомлялося, раніше асоціація "Укркондпром" надіслала Міністерству економічного розвитку і торгівлі заявку на проведення розслідування щодо встановлення дискримінаційних дій з боку Білорусі щодо українських підприємств кондитерської галузі.

Причиною стало введення 16 травня Радою міністрів Республіки Білорусь ліцензування пива, окремих видів макаронних, а також кондитерських виробів і сировини для їхнього виробництва з-за меж території Митного союзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?