Кобзону, Газманову та Валерії заборонено в'їзд до Латвії

Понеділок, 21 липня 2014, 12:12

Міністерство закордонних справ Латвійської республіки включило російських естрадних виконавців Олега Газманова, Йосипа Кобзона та Аллу Перфілову (Валерія) до списку іноземців, яким заборонено в'їзд до Латвії.

"Зазначені особи своїми діями сприяли підриву територіальної цілісності і суверенітету України", - йдеться в повідомленні.

Таке рішення ухвалив міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс, зазначається в повідомленні латвійського МЗС.

Зараз у Латвії проходить міжнародний пісенний конкурс молодих виконавців "Нова хвиля", в якому російські співаки хотіли б взяти участь.

Однак місцеві ЗМІ повідомляють, що МЗС Латвії порадило російським артистам залишити територію країни негайно, якщо вони прибули на пісенний конкурс.

"Шоу з арештами і залученням поліції для видворення цих осіб в жодному разі не буде", - цитують главу МЗС латвійські ЗМІ. 

В прес-релізі також зазначається, що таке рішення діятиме невизначений термін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"