ЄБРР більше не інвестуватиме в Росію

Середа, 23 липня 2014, 15:18

Більшість представників Ради Директорів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄББР), включаючи всі держави-члени ЄС, а також держави, що не входять в ЄС, дали чіткі розпорядження керівництва ЄБРР щодо неможливості здійснення нових інвестицій у Російської Федерації найближчим часом.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Їхні розпорядження стали наслідком заяви Європейської ради минулого тижня, що закликала держави-члени ЄС скоординувати свої позиції в Раді Директорів Банку. Керівництво ЄБРР візьме до уваги ці розпорядження щодо підходу до здійснення операцій в Росії. Рада Директорів ЄБРР представляє акціонерів Банку (64 країни, а також Європейський Союз і Європейський Інвестиційний Банк).

Банк продовжить керувати портфелем проектів і підтримувати відносини з клієнтами в Росії. Також ЄБРР збереже присутність у країні.

За перші шість місяців 2014 року 19 відсотків інвестицій ЄБРР припадали на Росію, тоді як 81 відсоток інвестицій - на інші 34 країн діяльності Банку. Також за перші шість місяців поточного року ЄБРР здійснив рекордні інвестиції у 3,6 млрд євро в країни регіону. Здійснені проекти відповідають найвищим вимогам Банку, а його діяльність характеризується високою рентабельністю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.