Россільгоспнагляд може обмежити ввезення фруктів до Росії з країн Євросоюзу

Понеділок, 28 липня 2014, 16:57

Россільгоспнагляд може обмежити ввезення фруктів до Росії з країн Євросоюзу.

Про це повідомляє РІА "Новости" з посиланням на помічника керівника Россільгоспнагляду Олексія Алексєєнко.

Рішення про заборону може бути прийнято до кінця тижня. За словами Алексєєнко, останнім часом в Росію з Європи почастішали поставки фруктів з небезпечним карантинним шкідником - східною плодожеркою.

"Через це існує ймовірність введення обмежень на їхнє ввезення в Росію. І заходи можуть бути введені як щодо поставок з ЄС в цілому, так і щодо окремих країн - так само, як було з посадковим матеріалом. У найбільш високій зоні ризику, звичайно, країни Східної Європи", - заявив Алексєєнко.

Раніше був обмежений імпорт до Росії посадкового матеріалу і продовольчої та насіннєвої картоплі з Євросоюзу за порушення постачальниками фітосанітарних вимог.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.