Королівський банк Шотландії обмежив кредитування в Росії

П'ятниця, 1 серпня 2014, 14:17

Частково націоналізований британський кредитор Королівський банк Шотландії заявив у п'ятницю про накладання обмежень на кредитування в Росії після подій в Україні.

Про це повідомив Reuters.

Нагадаємо, що Європейський союз припинив фінансування п'яти найбільших російських банків в четвер через підтримку Москвою сепаратистів в Україні. Заходи спрямовані на запобігання отриманню російськими банками грошей на західних ринках капіталу.

Банк Шотландії оголосив про те, що переглянув кредитні рейтинги і встановив додаткові кредитні обмеження для нового бізнесу в Росії. Він також заявив про свою відкритість до міжнародних санкцій.

81% Королівського банку Шотландії належить британському уряду, що може пояснити факт зменшення кредитування в Росії в першій половині цього року на 100 млн фунтів (до 1,8 млрд фунтів стерлінгів).

Це включає 900 млн фунтів корпоративного кредитування і 600 млн фунтів кредитування банкам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.

Що робити, якщо загубив паспорт за кордоном? Інструкція та лайфхаки

Як повернутися в Україну без паспорта? Цей текст варто прочитати кожному, хто принаймні іноді подорожує за кордон...

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?