Росія відмовляється від рибних консервів з США, Європи та Канади

П'ятниця, 15 серпня 2014, 10:54

Росія може заборонити ввезення рибних консервів та переробленої рибної продукції з Європи, США і Канади, передає Deutche Welle.

Відповідне звернення Федеральне агентство з риболовства РФ (Росриболовство) вже направило до міністерства сільського господарства РФ, повідомив газеті "Известия" глава Росриболовства Ілля Шестаков у п'ятницю 15 серпня.

"Росія може повністю замінити імпортні консерви рибні власними", - заявив Шестаков в інтерв'ю виданню.

За його словами, Росія виробляє рибну продукцію глибокої переробки "в надлишку, за винятком невеликого асортиментного ряду". У той же час Ілля Шестаков вважає за необхідне дозволити імпорт норвезьких мальків в Росію.

Він підкреслив, що мальок для вирощування - смолт - не є харчовою продукцією, а російські лососеві ферми залежать від його постачань з Норвегії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?