Росія поширить свої санкції на імпортний одяг

П'ятниця, 15 серпня 2014, 21:35

Санкції Росії тепер будуть поширюватися й на одяг. Російська влада обмежила держзакупівлі товарів легкої промисловості в іноземних постачальників.

Про це повідомляється на сайті уряду РФ.

До переліку товарів потрапили тканини, верхній одяг, спецодяг, натільна білизна, а також одяг зі шкіри та хутра.

У документі наголошується, що дані заходи спрямовані на підтримку вітчизняних виробників у сфері легкої промисловості.

На відміну від заборони на імпорт продуктів харчування з країн, які ввели санкції проти РФ, ця заборона буде стосуватися набагато більшої кількості країн. Виняток зроблено лише для виробників з країн Митного союзу: Казахстану і Білорусі.

Між тим заборона на експорт одягу стосуватиметься лише закупівель, які здійснюються за державний рахунок, і не поширюватиметься на імпорт, що здійснюється приватними особами і організаціями.

Необхідно додати, що раніше Росія та інші країни Митного союзу вже вводили заборону на звичні для росіян предмети одягу, але тоді були застосовані інші, більш жорсткі механізми.

Так, з лютого 2014 року технічними регламентами Митного союзу введено заборону на білизну з мереживом. Це обмеження діє на всі без винятку виробничі та імпортні операції. Також розглядалася можливість заборони кедів та взуття на високих підборах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.

Що робити, якщо загубив паспорт за кордоном? Інструкція та лайфхаки

Як повернутися в Україну без паспорта? Цей текст варто прочитати кожному, хто принаймні іноді подорожує за кордон...

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?